Oculus VR

Terapia Witaminowa niekiedy może trwać nawet godzinę. U nas czas ten możesz nieodpłatnie umilić sobie wycieczką do Świata VR za sprawą Oculus Rift - nowoczesnego systememu wirtualnej rzeczywistości. Do wyboru mamy cały wachlarz zapierających dech w piersiach doświadczeń VR. Nie miałeś okazji zetknąć się z VR? Spróbuj już dziś!

Oculus VR Aircar

AIRCAR: proste i niezwykle wciągające doznanie latania pojazdem stworzone specjalnie dla VR

Oculus Google Earth VR

Dzięki Goole Earth VR spojrzysz na świat z zupełnie nowej perspektywy. Możesz spacerować ulicami Tokyo, stać na szczytach najwyższych gór i polecieć w kosmos. Aplikacja umożliwia podziwianie najciekawszych miast, np. panoramy Manhattanu, pięknych krajobrazów i cudów natury, takich jak Wielki Kanion, czy Alpy Szwajcarskie.

Oculus Virtual Reality

Odkrywaj różne zakątki świata w wirtualnej rzeczywistości! Introduction to Virtual Reality przeniesie Cię do odległych krain, rzuci w samo centrum występu Cirque du Soleil, a nawet umożliwi kontakt ze zwierzętami z minionej epoki!

Oculus Invasion

INVASION! – krótka animacja, opowiadająca historię dwóch kosmitów o wielkich ambicjach. Chcą przejąć Świat i zniszczyć każdego, kto spróbuje ich powstrzymać. Czeka ich jednak wielkie zaskoczenie - witani są przez słodkich i milusińskich mieszkańców planety - dwa urocze, białe króliczki! A Ty jesteś jednym z nich…

Oculus The Body VR

Body VR to niezwykłe, edukacyjne doświadczenie, które przenosi użytkownika w głąb ludzkiego ciała. Podróżuj przez krwioobieg i odkryj, jak komórki krwi pracują, żeby rozprowadzić tlen w organizmie. Wejdź do jednej z miliardów żywych komórek i dowiedz się, w jaki sposób organelle współpracują ze sobą, by walczyć ze śmiercionośnymi wirusami.

Oculus The Blue

theBlu: jest wciągającą widza serią VR, która pozwala doświadczyć cudów majestatycznego oceanu i stanąć twarzą w twarz z najbardziej inspirującymi gatunkami na naszej planecie. Seria, wyreżyserowana przez Jake’a Rowella, została zaprojektowana jako zbiór wspomnień i pięknych obrazów, wprost z sennego marzenia. Twórcy wykorzystują tu cały, ogromny potencjał VR.