Lekarze:

Qvit Certyfikat dr Edyta Adamczyk-Kutera

dr Edyta Adamczyk-Kutera

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Akademii Medycznej w Łodzi. Ukończyła z wyróżnieniem Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, działającą we współpracy z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu. Posiada dyplom lekarza medycyny estetycznej.  
 
Doktor Edyta Adamczyk–Kutera należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Jako wykładowca uczestniczyła w wielu międzynarodowych i krajowych kongresach poświęconych medycynie estetycznej, m.in.: w Rzymie, Kapsztadzie, Miami, Lwowie, Warszawie i Toruniu. Współpracuje z Podyplomową Szkołą Medycyny Estetycznej oraz z Europejskim Centrum Szkoleniowym Fenice, jest też konsultantką Programu Przeciwstarzeniowego LEAP. Jako zwolenniczka holistycznego podejścia do medycyny estetycznej, wychodzi z założenia, że leczenie i profilaktykę należy rozpoczynać od diagnozowania przyczyn, a nie walki z objawami.   
 
Pani doktor stale podnosi kwalifikacje, uczestnicząc w międzynarodowych i krajowych kongresach medycyny estetycznej, dermatologii i ginekologii, bierze też udział w kursach oraz szkoleniach praktycznych.  
 
W QuantumVit dr Adamczyk–Kutera konsultuje i bada pacjentów zainteresowanych ofertą terapii witaminowych, tlenowych oraz innymi formami suplementacji, np. mikroelementami.

Umów się na konsultację:
+48 604 1000 28kontakt@qvit.pl