Cennik

Immune Booster 150 PLN Wspomóż organizm w okresach wzmożonej zachorowalności i broń się przed infekcją! Unikalna mieszanka witamin Immune Booster, opracowana przez lekarzy Qvit pomoże zachować zdrowie, wzmacniając system immunologiczny w sytuacji zagrożenia chorobami.
Infection Block 170 PLN Jeśli czujesz, że infekcja atakuje, jest sposób, by ją powstrzymać. To Infection Block, specjalnie opracowany przez naszych lekarzy zestaw witamin, który zmobilizuje organizm do walki. Nie czekaj, zablokuj rozwój choroby!
RTH Line (Return To Health) 140 PLN Jeśli chcesz po chorobie szybko stanąć na nogi, warto pomóc organizmowi. W przypadku infekcji wirusowych i bakteryjnych najlepiej sprawdzi się formuła RTH Line, wlew który wspomoże regenerację i powrót do pełnego zdrowia.
RTH Cernevit + (Return To Health) 460 PLN Po przebyciu ciężkich infekcji i chorób wirusowych powrót do pełni formy bywa długi i trudny. Jeśli chcesz przyśpieszyć ten proces, skorzystaj z formuły RTH Cernevit + -. To opracowany w Qvit wlew, który wspomoże organizm w powrocie do zdrowia i optymalnej wydolności.
Active 130 PLN Coś dla aktywnych - formuła dedykowana osobom pracującym fizycznie lub uprawiającym sport amatorsko. Redukuje zmęczenie i dodaje energii.
Advanced 150 PLN Formuła przeznaczona dla osób uprawiających sport półprofesjonalnie, regularnie ćwiczących i realizujących indywidualny program treningowy.
Pro 210 PLN Formuła dla profesjonalnych sportowców, będących w okresie przygotowań do startu i przed ewentualnym badaniem antydopingowym.
Pro + 230 PLN Ten zestaw witamin przeznaczony jest dla profesjonalnych sportowców w celu przyśpieszenia regeneracji organizmu po okresie startów lub intensywnych treningów, wspomaga proces odbudowy mięśni.
Vitality + 80 PLN Specjalna formuła przyśpieszająca odbudowę sił witalnych po okresie treningowym, przeznaczona dla sportowców amatorów i profesjonalistów.
Provital 140 PLN To ratunek dla osób przemęczonych, mających problemy z koncentracją. Formuła Provital przywróci im energię, sprawność i efektywność.
Provital + 250 PLN Specjalnie skomponowana formuła dla osób chronicznie przemęczonych, pozbawionych energii i mających problemy z koncentracją i podejmowaniem codziennych aktywności.
Re-Cover 150 PLN Wlew będący kombinacją składników redukujących objawy nadużycia alkoholu. To efektywna detoksykacja organizmu, która pozwoli normalnie funkcjonować następnego dnia po imprezie.
Terapia witaminą C 10 PLN/g Witamina C - panaceum na wiele schorzeń naszego organizmu, wzmacnia go, chroni i leczy.
Wizyta lekarska 120 PLN Wywiad z dopasowaniem odpowiedniej terapii - koszt jednorazowy

Wlew dla pacjentów po imprezie lub spotkaniu firmowym 150 PLN Jest to doskonała mieszanka dla pacjentów, którzy chcą w krótkim czasie zregenerować i zrewitalizować swój organizm po imprezie. Odpowiedni skład witamin, mikro i makroelementów oraz odpowiednie nawodnienie poprawi kondycję organizmu.
Wlew dla pacjentów z rozpoczynającą się infekcją 150 PLN Odpowiednio dobrane witaminy oraz mikro i makroelementy, podane w odpowiednim czasie, blokują rozwój rozpoczynającej się infekcji chorobowej. Wzmacniają odporność organizmu na atak wirusów i bakterii.
Wlew dla pacjentów przeciwutleniający i pobudzający metabolizm 150 PLN Idealna mieszanka dla osób aktywnych. Dzięki zawartości odpowiednio dobranych witamin jest doskonałym przeciwutleniaczem (antyoksydantem), czyli substancją neutralizującą wolne rodniki. Zawarte we wlewie substancje przyśpieszają procesy metaboliczne, wzmacniając tym samym organizm.


Ceny zawierają wszystkie koszty związane z terapią.
Założenie wenflonu przez pielęgniarkę + materiały opatrunkowe.
Wlew trwa ok. 30 - 60 min.

Przygotowywane w Quantum Vit mieszanki do infuzji są zawsze weryfikowane, modyfikowane i zatwierdzane przez lekarza, który na podstawie wywiadu oraz aktualnego stanu zdrowia pacjenta wybiera indywidualnie dobraną, optymalną dla niego kombinację składników.

Skuteczność wlewów

Jak w przypadku każdej terapii, wiele zależy od indywidualnej odpowiedzi organizmu. Zazwyczaj już po pierwszym wlewie pacjenci dostrzegają jego pozytywny efekt. W celu pełnej regeneracji i rewitalizacji organizmu polecamy przyjąć serię 6-10 wlewów. Jednak decyzję, dotyczącą ilości oraz częstotliwości wlewów, podejmuje lekarz specjalista zlecający zabiegi.

Karta lojalnościowa QVit

W celu nagradzania i premiowania pacjentów, którzy zdecydowali się na regularną terapię w naszej klinice wprowadziliśmy kartę lojalnościową QVit. Zasada jest prosta - po odbyciu każdego wlewu otrzymujemy naklejkę - hologram, którą przyklejamy w odpowiednim miejscu na karcie. Po zebraniu 9 naklejek, 10 wlew jest już za darmo. Oferujemy Państwu możliwość wybrania jednego z następujących zabiegów: Witamina C, Kroplówka po Imprezie, Immune Booster lub Sport Active. Zapraszamy!